2014-08-01
Vasaros šventė Socialinių paslaugų centre

Liepos 31-osios popietę VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre vyko popietė „Aktyvi, bet saugi vasara“.
Aktyviausi popietės dalyviai - Vaikų dienos centro lankytojai. Jų palaikymo komanda - tėveliai, Neįgaliųjų dienos centro lankytojai bei įstaigos darbuotojai. Daug džiaugsmo vaikams suteikė prekybos centro „Rimi“ padovanoti aitvarai. Gaila, kad ramią, karštą vasaros dieną jie tingiai kilo į dangų.

Po šėlsmo su aitvarais vyko sportinės varžybos. Rungtims vadovavo viešnios iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio. Tai specialistės Irena Rinkevičiūtė-Jevdokūnina ir Simona Naujalė, Vidaus tyrimų grupės tyrėja Kristina Rūgštelytė ir policijos savanorės Kristina ir Aistė. Jos suorganizavo viktoriną  bei rodė filmukus apie saugų elgesį su ugnimi ir prie vandens telkinių, skaičiavo rezultatus, nugalėtojus apdovanojo medaliais, padėkos raštais, dovanėlėmis, saldumynais.
O tokią karštą dieną visus atvėsino UAB „Rivona“ dovana - ledai.

Didelę ir gražią palapinę, saugančią nuo karščio, įstaigai dovanojo Putinų-Likiškių bendruomenės taryba. Ją bus galima panaudoti ir kitoms šventėms. Centre tikrai apsilankė dovanų karalius ir gerų emocijų netrūko.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Nuotraukos