2017-11-28
Aš - tik žmogus


Gražiu, pilimis nusėtu ir prie Nemuno prigludusiu keliu, riedėjome į Jurbarką, į svečius. Už ligoninės pasislėpusi, bet nuo to nei kiek ne mažiau svarbi ir jauki mūsų laukė viešoji įstaiga „Jurbarko socialinės paslaugos“.  Kai pasiklydome, mums sakė: „Ieškokite pilko, ilgo pastato“. Rūpėjo, o kokie žmonės mus pasitiks, o kokios paslaugos ten ir pas mus. Pravėrus pilko pastato duris, laukė gražus, spalvotas ir neskubrus šios įstaigos gyvenimas.


Susėdus su direktore Audrone Balčiūniene ir jos kolegėmis prie kavos puodelio, buvo tiek kalbų ir tiek noro paklausti: „O kaip jūs tą ir aną, o kaip pas jus, o taip pas mus“. Ir tikrai, kol pakalbėjome apie paslaugas, teikiamas į namus,  kol aplankėme Neįgaliųjų dienos centrą ir globos namelius, diena saulę parideno vakarop. Gražūs, iš širdies daromi rankdarbiai, panašios problemos ir džiaugsmai iškart sužadino norą bendradarbiauti, dalintis patirtimi ir pasikviesti į svečius.


O jau užveriant duris akis užkliuvo už stende išvingiuotų žodžių: „Aš tik – žmogus“ ir nesvarbu kur: ar Alytuje, ar Jurbarke, mūsų dienos – ženklinamos pagalba silniausiam, pažeidžiamiausiam visuomenės žmogui – neįgaliąjam, seneliui...


Ačiū, mieli jurbarkiečiai, už tai, kad mes tiesiog dirbam prasmingus darbus įvairiuose Lietuvos kraštuose.

 

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija


Nuotraukos