2017-12-06
Konkursas-festivalis ,,Perliukai“ aplankė Alytų

Gruodžio 5-ąją  Alytaus jaunimo centrą užpildė muzikos garsai. Čia vyko IV-sis respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis ,,Perliukai“, kuris į Dzūkijos sostinę – Alytų, atkeliavo iš Lietuvos kultūros sostinės – Klaipėdos. Konkursinėje atrankinio, Alytaus regionui skirto, renginio programoje, varžėsi neįgalieji vaikai ir jaunuoliai iš Alytaus miesto, Prienų, Simno, o festivalinėje bei edukacinėje programoje pasirodė LSKD ,,Guboja“ SPALVŲ ORKESTRAS, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų gimnazijos mokinės, trys sesės –  Elzė, Ema, Ana Fedorcovaitės, populiarus dainininkas Jurgis Brūzga, Alytaus jaunimo centro vokalinė studija „Boružėlė“. Konkurso dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija: prof. Aleksanda Žvirblytė, LSKD ,,Guboja“ SPALVŲ ORKESTRAS vadovai Romualdas ir Valerija Brūzgai. Šiame regioniniame renginyje iš viso dalyvavo daugiau kaip 70 atlikėjų, jų vadovų iš vienuolikos įstaigų, organizacijų.
 
Alytaus regioninio konkurso „Perliukai“ laureatais tapo:
 I premija – Alytaus „ Vilties“ mokyklos-darželio solistas Viktoras Vabolis (mokytoja Rasa Naruševičienė);
 II premija – Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos solistė Kristina Vilčinskaitė (mokytoja Gintarė Jasionaitė);
 III premija – Alytaus socialinių paslaugų centro solistė Karolina Petrašiūnaitė (Vadovai Rasa Urbonienė ir Stasys Mikalonis). 
Visi šie muzikantai gavo kvietimus dalyvauti konkurso „Perliukai“ uždaryme ir laureatų koncerte Vilniuje, kuris vyks kitų metų pabaigoje. Visi kiti konkurso dalyviai buvo apdovanoti nominacijomis. 

Nuoširdžiai dėkojame:
– visiems renginio dalyviams ir žiūrovams už meilę muzikai;
 –  renginio globėjui – Alytaus miesto savivaldybės merui Vytautui Grigaravičiui ir Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Valei Gibienei už renginio globą, dovanas ir padėkas; 
–  renginio partneriams ir rėmėjams: LR Kultūros ministerijai, Lietuvos kultūros tarybai, Neįgaliųjų reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Alytaus miesto savivaldybei už skirtą finansavimą ir organizacinę pagalbą;
–  speciali padėka VšĮ Alytaus Jaunimo centrui ir jo direktorei Jūratei Treigienei, Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Alytaus krašto atstovybei ir jos vadovei Ilonai Burinskienei, VšĮ „Klasika Lt“ ir jos direktorei, žiuri komisijos pirmininkei prof. Aleksandarai Žvirblytei, o taip pat žiuri komisijos nariams LSKD „Guboja“ SPALVŲ ORKESTRO vadovams Romualdui Brūzgai ir Valerijai Brūzgienei bei renginio vedėjui dainininkui Jurgiui Brūzgai.
Visi kartu mes sukūrėme gražią muzikinę šventę. 

LSKD „Guboja“ informacija

Akimirkas iš konkursų-festivalių Klaipėdoje ir Alytuje rasite ČIA

Nuotraukos