Naujienų archyvas

2010-05-12
Europos dienos šventė Druskininkuose
Visose Europos valstybėse gegužės 9-ąją minima Europos diena. Šiais metais pagrindinis Europos dienos renginys Lietuvos mastu buvo organizuojamas gegužės 8 dieną Druskininkuose. Tolerancija ir socialinė atskirtis – pagrindinės šių metų šventės temos.
Plačiau »
2010-05-15
Pagaukim pavasarinį gegužės vėją

Gegužės 15 dieną, Druskininkų mieste vyko Tarptautinė šeimos dienos šventė „Aitvarų skrydis virš Druskininkų“. Į šventės sūkūrį įsiliejo LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriaus nariai su savo tėveliais, broliais ir sesutėmis.

Plačiau »
2010-05-17
„Perliukai“ muzikavo Sankt Peterburge

Balandžio 18-22 d. „Perliukai“ laureatai, pianistai Justas Pažarauskas, Dainora Laukžemytė ir  jų mokytoja-metodininkė Renata Krikščiūnaitė-Barcevičienė (Vilniaus muzikos mokykla „Lyra“), dalyvavo III-jame tarptautiniame vaikų kūrybos festivalyje „Žingsnis suartėti!” Sankt Peterburge (Rusija).

Plačiau »
2010-05-17
LSKD „Guboja“ Kupiškio skyriaus parodinė veikla

Mes, Kupiškėnai, džiaugiamės, kad galime ne tik mokytis keramikos, floristikos, vytelių pynimo pagrindų, bet ir muzikuoti bei rengti savo kūrybos parodas. 2010 metais ši mūsų veikla dalinai finansuojama iš Neįgaliųjų socialinės integracijos programai skirtų lėšų.

Plačiau »
2010-05-18
Kilnojamoji paroda „Gyvenimo spalvos“

Tęsdama tradicijas, Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ vėl organizuoja neįgaliųjų kūrybinių darbų kilnojamąją parodą Vilniuje. Šiemet jos pavadinimas – „Gyvenimo spalvos“.

Plačiau »