Naujienų archyvas

2010-07-16
Stovyklaujame Šventojoje

Įgyvendinant 2010 m. Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą, liepos 16-28 dienomis Šventojoje (Palangoje), vyko respublikinių stovyklų projekto „Kūryba – visiems“ antrasis etapas. Stovyklos vyko sveikatos centro „Energetikas“ bazėje, jas organizavo draugija „Guboja“. Dviejose pamainose iš viso stovyklavo 81 neįgalieji ir sveikieji iš Vilniaus, Klaipėdos,  Šiaulių, Alytaus, Kazlų Rūdos, Elektrėnų ir kt.

Plačiau »
2010-08-01
Muzikinė vasara tęsiasi

Prasmingai šią vasarą pažymi neįgaliųjų nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras, draugijos „Guboja“ suburtas prieš 12 metų. Šiuo metu kolektyvo veikloje dalyvauja 50 neįgaliųjų, jų vadovų iš Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos, Kupiškio ir Alytaus.
Vienas iš svarbiausių šio kolektyvo tikslų – per muzikos meną skatinti neįgaliųjų ir sveikųjų suartėjimą, bendradarbiavimą, pristatyti neįgaliųjų kūrybinius pasiekimus visuomenei. Vykdydamas kūrybinę, koncertinę veiklą, kolektyvas dalyvauja respublikiniuose, tarptautiniuose projektuose, renginiuose, aktyviai koncertuoja visoje šalyje.
Džiugu, kad ir ši vasara kolektyvui yra produktyvi: birželio mėnesį orkestras sėkmingai koncertavo Dzūkijos sostinės šventėje „Alytus kviečia“, liepos mėnesį – Klaipėdoje vykusioje Jūros šventėje, o rugpjūčio mėnesį jis įsilies į tarptautinį konkursą-festivalį „Muzika be sienų“ Druskininkuose.

Plačiau »