Naujienų archyvas

2011-08-02
Jūros šventės garsai
Šių metų liepos 27-30 dienomis neįgaliųjų nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Romualdo Brūzgos, svečiavosi Klaipėdoje. Čia vyko jau antrosios šiais metais kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvavo neįgalieji muzikantai, jų vadovai iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Druskininkų, Kupiškio, Luokės (Telšių raj.).
Plačiau »
2011-08-02
Rugpjūtį įsigalioja savanoriškos veiklos įstatymas bei išlaidų kompensavimo tvarka
Nuo 2011 m. rugpjūčio 1 d. įsigaliojo Savanoriškos veiklos įstatymas, kuriuo remiantis bus sudarytos palankesnės sąlygos šios veiklos plėtrai bei išspręstos įvairios iki šiol praktikoje kylančios problemos, susijusios su savanoriškos veiklos organizavimu.
Plačiau »
2011-08-08
LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriaus ugdytinių karpinių paroda
LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriaus socialinės darbuotojos Dianos Lukošiūnaitės vienas iš laisvalaikio pomėgių – karpyti karpinius iš popieriaus.
Plačiau »
2011-08-17
Kūrybinė - pažintinė popietė „Žolinė - gražiausia vasaros šventė“
„..Žolinių šventė švenčiama rugpjūčio 15 dieną. Ji pavadinta taip todėl, kad jos metu šventinamos laukų žolelės, gėlės ir augalai. Žolinė yra tuo vasaros laiku, kai visa gamta žydi, žaliuoja, bręsta. Senovėje ji buvo skirta apeigoms didžiajai Deivei gimdytojai Ladai atlikti ir jai atiduoti užaugusio ir subrendusio derliaus aukas. Iki tos dienos niekas nedrįsdavo valgyti naujojo derliaus vaisių...“ – tai tik ištrauka iš Subačiaus bibliotekininkės Audronės Bukienės pasakytų žodžių.
Plačiau »
2011-08-22
Muzikinė savaitė Druskininkuose
Rugpjūčio 14-21 dienomis Druskininkai savo grožiu ir ramybe apgaubė ne tik daugybę miesto svečių, bet ir neįgaliųjų nacionalinio ,,Spalvų muzikos“ orkestro muzikantus. Čia vėl šurmuliavo LSKD „Guboja“ neįgaliųjų muzikinė stovykla, kurioje dalyvavo 58 dalyviai iš Vilniaus, Šiaulių, Alytaus, Klaipėdos, Kupiškio ir Luokės. Prie jų prisijungė ir profesionalaus diksilendo ,,Sweetband“ muzikantai (meno vadovas K. Pratkus), kurių instrumentų garsai puikiai papildė neįgaliųjų orkestro skambesį. Šios stovyklos tikslas – dalyvavimas profesionalių muzikų konkurso-festivalio „Muzika be sienų“ programoje ir pasirengimas rugsėjo 4 d. Vilniuje, Katedros aikštėje vyksiančiai šventei „Tau, Vilniau!“.
Plačiau »
2011-08-24
Kūrybinė popietė „Vasarėlės šypsenėlė“
Amatų būrelio vykdytoja Inga Dovydėnienė supažindino su pagrindinėmis prabėgusios vasaros šventėmis: birželio mėnesį – tėvo diena ir iš pagonybės atėjusia Joninių (Rasų) švente, liepos – karaliaus Mindaugo arba Valstybės diena, rugpjūčio – Žoline, Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienomis. Kalendorinių švenčių tradicijos ir jų puoselėjimas  labai svarbu kiekvienam iš mūsų, o ypatingai vaikams.
Plačiau »
2011-08-25
Šventė „Tau, Vilniau!“ sugrįžta
Po pertraukos į Lietuvos sostinę socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko iniciatyva sugrįžta tradicine jau tapusi šventė „Tau, Vilniau!". Visi vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami šį sekmadienį, rugsėjo 4 d., nuo 11 iki 16 val. dalyvauti Katedros aikštėje vyksiančioje šventėje - respublikinėje neįgaliųjų darbų parodoje - mugėje ir koncerte.
Plačiau »