Naujienų archyvas

2012-05-04
Pažinkime operą
Šiltą ir giedrą gegužės 2 dieną Vilniaus kolektyvas „Spalvų orkestras“ praleido turiningai. Edukacinė popietė „Pažinkime operą“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre abejingų nepaliko. Lydimi patyrusios solistės Sofijos Jonaitytės orkestrantai susipažino su teatro scena ir užkulisiais, galėjo pasidalinti savo muzikine patirtimi.
Plačiau »
2012-05-17
Šeimos diena Alytuje
Gegužės 15 – ąją VšĮ „Mūsų atgaiva“ minėjo šeimos dieną. Ryte susirinkę centro lankytojai ir jų tėvai gurkšnodami skanią arbatą klausėsi Alytaus apskrities literatų klubo „Tėkmė“ narės M. Makaveckienės bei jaunos šeimos Lino ir Vitos Vitkauskų skaitomų eilių.
Plačiau »
2012-06-01
Tarptautinė vaikų gynimo diena
Vasara prasideda gražia švente - Tarptautine vaikų gynimo diena. Birželio 1 diena dovanojama vaikams – tą dieną jiems skiriamas ypatingas dėmesys, skamba linkėjimai, linksmas žaidžiančių vaikų krykštavimas bei smagios melodijos. LSKD „Gubojos“ Kupiškio skyrius Tarptautinę vaikų gynimo dieną paminėjo būtent taip – žaisdami, klausydami muzikos, o svarbiausia –  besišypsodami ir bendraudami vieni su kitais. Šią dieną savo širdyje kiekvienas atrado – vaikystę kupiną džiaugsmų ir mažų svajonių išsipildymo!
Plačiau »