Naujienų archyvas

2013-02-15
Savo meile suteikiame daiktams grožio
VšĮ „Mūsų atgaiva“ atidaryta paroda „Statau namą su draugais". Parodoje dalyvavo ir svečiavosi VšĮ Alytaus poliklinikos Psichikos sveikatos centro lankytojai, Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo bibliotekininkė Rasa, Prienų socialinių paslaugų centro lankytojai ir darbuotojai, vaikai, lankantys visuomeninės organizacijos (asociacijos) specialiosios kūrybos draugijos Alytaus „Guboja" užsiėmimus, VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro lankytojai ir darbuotojai.
Plačiau »
2013-02-16
Meilės diena VšĮ mokymo centre „Mes esame”
Vasario 14 d. LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestras paminėjo įsimintinai. Apsilankė VšĮ mokymo centre „Mes esame“ ir savo koncertu džiugino šio centro lankytojus.
Plačiau »
2013-02-27
Vasaris – darbingiausias žiemos mėnuo
Prasidėjus naujiems metams kaip ir kasmet planuojame, dėliojame savo veiklas, peržiūrime galimybes, stengiamės išgirsti mūsų skyriaus narių lūkesčius. Mūsų veiklos tęstinumo ir kokybiškumo užtikrinimui Kupiškio rajono savivaldybės administracija kartu su Kupiškio ligoninės direktoriumi D.Drunga yra pažadėję pagal galimybes skirti didesnes ir šiltesnes patalpas. Labai  jų laukiame!
Plačiau »