Naujienų archyvas

2013-04-01
„Aš ir mano šeima“

Plačiau »
2013-04-01
Tarptautinė kūrybos darbelių paroda Latvijoje
603 kilometrai – maždaug tiek skiria Estiją, Latviją ir Lietuvą. Norėdami parodyti, kad atstumas nėra kliūtis bendrauti, džiaugtis, keistis mintimis ir gražiais darbais, VSA (The International Organization on Arts and Disability) Latvija, Latvijos Saulės” centras inicijavo kūrybos darbelių parodą.
Plačiau »
2013-04-04
Ypatingi svečiai
Balandžio 2 d. Alytuje lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.
Plačiau »
2013-04-12
Respublikinis neįgaliųjų teatrų festivalis „Begaso“ prizui laimėti
Lietuvos žmonių su negalia sąjunga kviečia registruotis į respublikinį neįgaliųjų teatrų festivalį. Tai - neįgaliųjų bei profesionalių teatro trupių sukurtų spektaklių socialinėmis bei žmogiškosios sielos polėkio temomis renginys.
Plačiau »
2013-04-15
Atvelykio popietė „Su Velykų bobute“
Šeštadienio popietę visus, didelius ir mažus, atskubėjusius į Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Kupiškio skyrių pasitiko Velykų Kiškutė (Inga Petronytė) ir Velykų bobutė (Inga Dovydėnienė).
Plačiau »
2013-04-23
Konkursas „Aš ir mano šeima“ baigėsi
LSKD „Guboja“ skelbtas konkursas „Aš ir mano šeima“ – pirmasis konkurso „Yo soy... Je suis... I am“ etapas Lietuvoje – baigėsi. Labai džiaugiamės, kad konkurse dalyvavo per 17 neįgaliųjų organizacijų ir visos Lietuvos. Daugiau kaip pusšimtis autorių panoro dalyvauti šiame konkurse ir parodyti kokią nuostabią šeimą jie turi. 
Plačiau »