Naujienų archyvas

2013-05-11
Mamyčių turgelis
Kupiškyje yra daug jaunų tėvų, senelių, močiučių, kuriems lieka jau išaugtų ir nebereikalingų vaikiškų rūbų, vaikų priežiūrai reikalingų daiktų, žaislų, įrankių, vaikiškų vežimėlių ir kitos vaikiškos technikos. Taigi „Mamyčių turgelis“ tai – proga už simbolinę kainą šiuos daiktus parduoti, išsikeisti ir tuo pačiu susipažinti bei pabendrauti.
Plačiau »
2013-05-20
Šeimos dienos šventė
Šeimos dienos šventę VšĮ „Mūsų atgaiva” pradėjo užimtumo specialistė S. Žadeikienė. Ši šventė pakeitė kasmet šiuo metu vykusią atvirų durų dieną, nes centre svarbiausia lankytojas ir jo šeima – žmonės, kuriems ir sukurtas šis centras.
Plačiau »
2013-05-24
Festivalyje „Begaso“ prizui laimėti“ – kūrėjų, turinčių negalią, spektakliai
Gegužės 30–31 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje, vyks III žmonių, turinčių negalią, teatrų festivalis - konkursas „Begasas“. Šiemet renginys skiriamas neįgaliųjų teatro puoselėtojui Artūrui Šablauskui (1963–2012) bei Lavėnų socialinės globos namų gyventojų teatro trupės vadovui Gintarui Kutkauskui (1959–2013). Festivalio tikslas – skatinti neįgalius žmones atskleisti savo kūrybines galias bei sudaryti sąlygas jų meninei raiškai, parodyti visuomenei jų troškimą kurti bei dalyvauti profesionalioje meninėje veikloje.
Plačiau »
2013-05-28
Alytiškiai svečiavosi pas draugus iš Prienų
Jau dveji metai nuo Prienų socialinių paslaugų centro įsikūrimo. VšĮ „Mūsų atgaiva“ draugauja su šio centro darbuotojais ir lankytojais – tai patys mieliausi svečiai visose šventėse, vykstančiose Alytuje. Šįkart prieniškiai pakvietė mus į pirmąją atvirų durų dieną savo centre.
Plačiau »
2013-05-29
Išvyka į A. Matučio Drevę
Minėdami poeto A. Matučio 90 – ąsias gimimo metines, sausio mėnesį VšĮ „Mūsų atgaiva“ organizavome poezijos skaitymo rytmetį, kuriame mūsų gera draugė – bibliotekininkė Rasa Armanavičienė skaitė A. Matučio eilėraščius iš knygos „Kas žmogiuko širdyje“. Tądien ne tik skaitėme, bet ir garsiai pasvajojome: ,,pavasarį, kai sodai žydės, važiuosime į Pauosupės kaimą prie A. Matučio Drevės“.
Plačiau »
2013-05-30
LSKD ,,Guboja“ ,,Spalvų“ orkestras Sankt Peterburge
LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestras pavasarį užbaigė ir vasarą pradėjo aplankydami senus bičiulius ir bendraminčius Sankt Peterburge. Kolektyvas iš Vilniaus gegužės 17-24 dienomis dalyvavo 6-ajame tarptautiniame neįgaliųjų festivalyje „Žingsnis suartėjant“ (Šag navstreciu). Nors šį kartą Lietuvos delegacija buvo nedidelė, tačiau puikiai atstovavo savo šalį ir paliko didėlį įspūdį ne tik festivalio naujokams, kurie nežino kolektyvo veiklos, tačiau ir renginio senbuviams, kurie jame dalyvauja kasmet.
Plačiau »
2013-05-30
„Perliukai“
Maloniai kviečiame jaunus neįgaliuosius muzikos atlikėjus (3-29 metų) dalyvauti tradiciniame respublikiniame konkurse-festivalyje „Perliukai“, kurį globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Konkurso – festivalio siekis ugdyti neįgalių vaikų ir jaunuolių meno bei kūrybos poreikį, skatinti saviraišką, atrinkti geriausius vokalinius, instrumentinius ansamblius, solistus.
Plačiau »