Naujienų archyvas

2013-09-09
Šventė „Tau, Vilniau!“ vėl džiugino vilniečius
Rugsėjo 8 d. jau devintąjį kartą Sostinės dienų metu Vilniuje, Katedros aikštėje, vyko šventė „Tau, Vilniau!“ (respublikinė neįgaliųjų darbų paroda – mugė – koncertas). Šventė jau tapo tradiciniu Vilniaus miesto kultūros renginiu, kuris prisideda prie neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių suartėjimo. Renginį globojo Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, organizavo Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, padedant Neįgaliųjų reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Plačiau »
2013-09-20
Rudens gėlės
Rugsėjo 19 d. LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestras dalyvavo LŽNS filialo Vilniaus neįgaliųjų dienos centro organizuojamame Gėlių – Sodų g. festivalyje. Tai socialinis, bendruomeninis, kultūrinis renginys.
Plačiau »
2013-09-28
Socialinių darbuotojų diena Alytuje
„Žinau, kad Jūsų darbas neišmatuojamas laiku, pinigais, gal tik jausmais. Todėl saugokite savo jausmus, savo sielas, savo šeimas – nes tai, kaip ir Jūs patys sau, yra svarbiausia. Visus sveikinu Socialinio darbuotojo dienos proga ir siunčiu nuoširdžius linkėjimus.“ – VšĮ „Mūsų atgaiva“ direktorė Asta Graužinienė.
Plačiau »
2013-09-30
Popietė „Rudenėlio margi raštai“
Šeštadienio popietę draugėn susirinkę Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Kupiškio skyriaus nariai džiaugėsi atėjusiu rudenėliu. Projekto vykdytoja Inga Petronytė eilėraščių pagalba pristatė šį metų laiką. Po to visus pakvietė žaisti naujovišką bulvių ridenimo žaidimą. Vienas už kitą labiau gubojiečiai stengėsi kuo toliau nuridenti bulvę. Kiek azarto ir vilties suteikė šis žaidimas!
Plačiau »