Naujienų archyvas

2014-04-07
Linksmi svečiai aplankė VšĮ „Mažoji guboja“
Balandis VšĮ „Mažoji guboja“ lankytojams prasidėjo linksmai. Balandžio 4 dieną juos aplankė Vilniaus lietuvių namų mokiniai ir jų pedagogės. Naujoji VšĮ „Mažoji guboja“ direktorė Aušra Abromaitienė trumpai pristatė įstaigos veiklą, supažindino svečius su jo lankytojais, aprodė patalpas ir rankdarbius.
Plačiau »
2014-04-09
Poezija - gyvybės šaltinis
Nenumaldomai greitai  prabėgo kovas, turtingas savo šventėmis. Regis, visai neseniai jo pradžioje minėjome Tarptautinę Moters dieną, o trečioje dekadoje sulaukėme Tarptautinės poezijos dienos. Poezija kilo iš liaudies šokių. Ritmuoti, rimuoti žodžiai buvo dainuojami grojant muzikai, šokant. Taip senovės žmonės išreikšdavo savo emocijas ir patirdavo iškrovą, atsipalaiduodavo.
Plačiau »
2014-04-09
Atidaryta fotografijos paroda Alytaus J.Kunčino bibliotekoje
Alytaus J.Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialiale (Volungės g. 25) balandžio 4 d. atidaryta Alytaus miesto socialinių paslaugų centro lankytojo Dainiaus Zamblausko fotografijos paroda „Aš galiu fotografuoti“.
Plačiau »
2014-04-09
2 procentai gali daug!
Nuoširdžiai dėkojame visiems geros valios žmonėms, rėmusiems mūsų veiklą, pervedusiems LSKD „Guboja“ 2 proc. pajamų mokesčio. Jūsų dėka mes galime vykdyti prasmingą ir reikalingą veiklą.
Plačiau »
2014-04-12
Popietė „Teisinga burnos higiena“ VšĮ „Mažoji guboja“
Balandį minima Pasaulinė sveikatos diena. VšĮ „Mažoji guboja“ taip pat panoro paminėti šią dieną. Būtent todėl, balandžio 10-ąją juos aplankė burnos higienos specialistė Monika Pliūraitė. Popietėje „Teisinga burnos higiena“ dalyvavo ne tik VšĮ „Mažoji guboja“ lankytojai, bet apsilankė ir LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestro nariai.
Plačiau »
2014-04-18
Paroda „Margi pavasario raštai“
Jau trylika metų į LSKD „Guboja“ Druskininkuose susirenka būrys meno gerbėjų. Kiekvienam jų veikla draugijoje tapo vidinio pasaulio harmonijos ir dvasinės atgaivos šaltiniu. Kurdami darbelius, jie bent trumpam pamiršta savo kasdienius rūpesčius ir pasineria į vaizduotės bei svajonių pasaulį, kupina grožio ir netikėtumų.
Plačiau »
2014-04-25
Popietė „Kiaušinuką ridenu“
Balandžio 25 d. VšĮ „Mažoji guboja“ lankytojai ir LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestro nariai susibūrė, kad galėtų kartu paminėti Šv. Velykas.
Plačiau »
2014-04-25
Vaikų Velykėlės
Balandžio 25 d. 12 val. Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Kupiškio skyriaus nariai šiltai ir smagiai atšventė Velykėles.
Plačiau »
2014-04-30
VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras tapo LSKD „Guboja" nariu
Balandžio 30 d. Vilniuje, VšĮ „Mažoji guboja“, vyko Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ respublikinės tarybos posėdis. Posėdžio metu į LSKD „Guboja“ narius priimta viešoji įstaiga Alytaus miesto socialinių paslaugų centras.
Plačiau »