Naujienų archyvas

2014-05-02
Neįgaliųjų kūrėjų paroda Šiaulių universiteto bibliotekoje
2014  m. gegužės 2 d. tradicinė kilnojamoji paroda „Žaidžiu spalvomis“ atvėrė duris Šiaulių universiteto bibliotekoje, kad džiugintų studentų, dėstytojų, bibliotekos darbuotojų bei kitų šiauliečių ir miesto svečių akis.
Plačiau »
2014-05-03
Konkursas–festivalis „Perliukai“ Kaune
III-sis respublikinis jaunų neįgalių muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“ 2013 metais aplankęs Šiaulius ir Klaipėdą, šiemet pirmąja savo stotele pasirinko Kauną.
Plačiau »
2014-05-12
LSKD „Guboja“ Kupiškio skyriaus pažintinė kelionė
Lietingą gegužės 10 d. 12 val., LSKD „Gubojos” Kupiškio skyriaus nariai su tėveliais aplankė Kupiškio verslo ir technologijų mokyklos fermą. Ten buvo galima iš arti pamatyti įvairius gyvūnus, juos paglostyti ir pabendrauti: kupranugarį, poniukus, triušiukus, stručius, asilą, lamą, kalakutus, sužinoti daug įdomių ir dar negirdėtų dalykų apie juos.
Plačiau »
2014-05-12
Nepamirštamos „Džiaugsmo ašaros 2014“ akimirkos

Žydint sodams, šviečiant pavasario saulutei, Alytuje šurmuliavo XIII tarptautinis neįgaliųjų vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Džiaugsmo ašara 2014“. Svečiai iš Lenkijos, Rusijos ir Latvijos buvo sutikti jau iš vakaro, kad spėtų pailsėti, pasiruošti didžiajai šventei svečioj šaly.
Plačiau »
2014-05-13
„Perliukai“ aplankė Dzūkijos sostinę
III-sis respublikinis jaunų neįgalių muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“, kurį globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, o dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos kultūros taryba, tęsia kelionę po Lietuvą. 
Plačiau »
2014-05-22
Linksma VšĮ „Mažoji guboja“ ekskursija
Gegužės 22 dieną VšĮ „Mažoji guboja” lankytojai išsiruošė į ekskursiją po Vilniaus senamiestį, Bernardinų sodą. Pasidabinę kepurėmis nuo kaitrios saulės, į kuprines įsimetę sumuštinių, saldumynų ir gėrimų, linksmai čiauškėdami žygiavo senamiesčio gatvėmis.  Plačiau »
2014-05-28
Konkursas-festivalis „Perliukai“ Vilniuje
III-sis respublikinis jaunų neįgalių muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“, kurį globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, o dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos kultūros taryba, baigė savo kelionę po Lietuvą. Aplankęs Kauną ir Alytų, gegužės 28 d. konkurso-festivalio regioninė atranka vyko Vilniuje. Vilniaus regioninio konkurso-festivalio „Perliukai“ partneris – VšĮ „Klasika Lt“.
Plačiau »
2014-05-30
Vasaros sezono atidarymo šventė
Gegužės 30 diena – paskutinė pavasario diena.  Būtent todėl,  VšĮ  „Mažoji guboja” lankytojai ir pedagogai tvirtai nutarė, kad reikia atidaryti vasaros sezoną. Juk kokia vasara bet atidarymo? Visi čiupo patogius batus, kuprines ir išdūmė pas VšĮ „Mažoji guboja“ lankytoją Ritą ir jos tėvelius. Plačiau »