Naujienų archyvas

2014-06-06
Šeimos diena Kupiškyje
LSKD „Guboja“ Kupiškio skyriaus nariai gegužės 6 d. 12 val. dalyvavo „Šeimos dienos“ šventėje. Gražus bendravimas, vasara planuojamų renginių, kūrybinių sumanymų aptarimas sujungė tiek mamas, tiek vaikus. Smagios rungtys privertė kiekvieną pasitempti ir nusišypsoti.
Plačiau »
2014-06-06
Ekskursija į Užupį
VšĮ „Mažoji guboja“ ir LSKD „Guboja" „Spalvų" orkestrą pagavo ekskursijų karštinė! Birželio 6 d. jie vėl išsiruošė į ekskursiją. Šį kartą visi keliavo į Užupį, tačiau pakeliui aplankė mažiausias senamiesčio gatveles ir vietas, kuriose dar nebuvo.  Plačiau »
2014-06-09
Tradicinio konkurso - festivalio „Perliukai“ kelionė po Lietuvą
2013 m. lapkričio 13-ąją Šiaulių miesto kultūros centre „Laiptų galerija“ kelionę po Lietuvą pradėjo Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ organizuojamas III-asis respublikinis jaunų neįgalių muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“, kurį globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Plačiau »
2014-06-10
LSKD „Guboja“ Kupiškio skyrius
LSKD „Guboja“ Kupiškio skyrius vykdo meninio, kūrybinio profilio veiklą pritaikytą specialių poreikių negalią turinčiam nariui. Taip skatinamas tikslinės grupės narių (neįgaliųjų vaikų, jaunuolių ir jų šeimos narių) kūrybiškumas, ugdomas savarankiškumas, iniciatyvumas, verslumas bei bendruomenės jausmas. 
Plačiau »
2014-06-11
Lietuvos atstovas tapo JT neįgaliųjų teisių komiteto nariu
Lietuva pirmą kartą šalies istorijoje turės savo atstovą Jungtinių Tautų (JT) neįgaliųjų teisių komitete. Birželio 10 d. Niujorke vykusiuose rinkimuose į JT neįgaliųjų teisių komiteto narius Lietuvos kandidatas Jonas Ruškus jau pirmajame ture nurungė gausų būrį kandidatų iš didesnių valstybių ir taps vienu iš 9 Komiteto narių, renkamų 2015-2018 m. kadencijai. Plačiau »
2014-06-17
Kelionė į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse
VšĮ „Mažoji guboja ir LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestras pamėgo keliauti. Suvienijo savo jėgas ir birželio 17 d. nutarė važiuoti į Lietuvių liaudies buities muziejų Rumšiškėse. Juk įdomu, kaip ten lietuviai gyveno, kaip dirbo, kaip poilsiavo. Visi drauge aplankė Aukštaitijos, Dzūkijos, Žemaitijos regionus. Drąsiausieji turėjo galimybę išmėginti savo jėgas maldami miltus, lygindami ir skalbdami taip, kaip tai darė senovėje.
Plačiau »
2014-06-20
Linksma LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestro diena
Birželio 20 d. LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestras praleido labai turiningai. Jie apsilankė koncerte Žydų bendruomenės namuose, kur stebėjo muzikinę-literatūrinę programą „F. G. Lorca. Liūdniausias džiaugsmas“.  Pasibaigus koncertui visi drauge nutarė apsilankyti ir kituose Kultūros nakties renginiuose.
Plačiau »
2014-06-24
VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro lankytojų išvyka
Neįgaliųjų dienos centre pradėti vykdyti  projektai: „Mokomės gyventi sveikiau“ ir „Galimybė Jums ir Jūsų šeimai“. Neįgaliųjų dienos centro lankytojai birželio 23 d. vyko į Jūratės ir Vilmanto Biesevičių kaimo turizmo sodybą (Radžiūnų kaimas, Alytaus apskritis) ir dalyvavo edukacinėje programoje „Pasibičiuliaukim“.
Plačiau »
2014-06-30
VšĮ Alytaus m. socialinių paslaugų centro lankytojų išvyka į VšĮ „Zooparką“
Pagal projektus „Galimybė Jums ir Jūsų šeimai“ ir „Mokomės gyventi sveikiau“, finansuojamus iš Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšų, VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro  lankytojai ir jų artimieji birželio 27 d. vyko į VšĮ „Zooparką“, esantį Kalvarijos savivaldybėje, Trakėnų kaime.
Plačiau »
2014-07-01
Neįgaliųjų kūrėjų paroda Lietuvos technikos bibliotekoje
2014  m. liepos 1 d. Lietuvos technikos bibliotekoje duris atvėrė tradicinė LSKD „Guboja“ neįgaliųjų kūrėjų paroda. 2014 m. kilnojamųjų parodų cikle „Žaidžiu spalvomis“ savo darbais džiugina neįgalūs kūrėjai iš Vilniaus, Alytaus, Kupiškio ir kt.
Plačiau »