Naujienų archyvas

2014-07-01
Neįgaliųjų kūrėjų paroda Lietuvos technikos bibliotekoje
2014  m. liepos 1 d. Lietuvos technikos bibliotekoje duris atvėrė tradicinė LSKD „Guboja“ neįgaliųjų kūrėjų paroda. 2014 m. kilnojamųjų parodų cikle „Žaidžiu spalvomis“ savo darbais džiugina neįgalūs kūrėjai iš Vilniaus, Alytaus, Kupiškio ir kt.
Plačiau »
2014-07-04
VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras

Plačiau »
2014-07-14
Edukacinė popietė „Stalo žaidimai - mūsų draugai“
Liepos 12 d. 12 val. LSKD „Guboja“ Kupiškio skyriaus nariai susirinko į edukacinę popietę „Stalo žaidimai – mūsų draugai“. Atsižvelgdami į mūsų narių amžių, fizinės ir psichinės sveikatos būklę parinkome ir įtraukėme į įvairius stalo žaidimus: paveikslėlių dėliones, šaškes, šachmatus, spalvotos kaladėles, domino, konstruktorius ir kt.
Plačiau »
2014-07-21
VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre organizuota išvyka
VšĮ  Alytaus miesto socialinių paslaugų centro  socialinės rizikos šeimų nariai  kartu su darbuotojais vyko į kelionę. Išvyka organizuota vykdant projektą „Propaguojame sveiką gyvenseną", kuris finansuojamas iš Alytaus miesto savivaldybės  biudžeto lėšų.
Plačiau »
2014-07-25
Alytaus miesto Socialinių paslaugų centro lankytojų išvyka į UAB „Rivona“
Liepos 24-ąją Neįgaliųjų dienos centro lankytojai vyko į UAB „Rivona“, kur turėjo galimybę susipažinti su ledų gamyba. Plačiau »
2014-07-28
Socialinių paslaugų centre organizuota išvyka į Druskininkus
VŠĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Neįgaliųjų dienos centro lankytojai liepos 25 d., lydimi darbuotojų, vyko į ekskursiją Druskininkuose. Plačiau »
2014-07-30
VšĮ „Mažoji guboja“ pradėjo vykdyti projektą „Kūrybiniai užsiėmimai „Menas asmenims su negalia““
2014 metų liepa VšĮ „Mažoji guboja“ – ypatinga. Prasidėjo Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamas projektas „Kūrybiniai užsiėmimai „Menas asmenims su negalia““, kuriame dalyvauja VšĮ „Mažoji guboja“ lankytojai, Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjungos nariai.
Plačiau »
2014-08-01
Vasaros šventė Socialinių paslaugų centre
Liepos 31-osios popietę VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre vyko popietė „Aktyvi, bet saugi vasara“. Aktyviausi popietės dalyviai - Vaikų dienos centro lankytojai. Jų palaikymo komanda - tėveliai, Neįgaliųjų dienos centro lankytojai bei įstaigos darbuotojai.
Plačiau »