Naujienų archyvas

2014-09-01
Regioninė vaikų dienos centrų šventė
2014 m. rugpjūčio 29 d. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų kieme vyko Vaikų dienos centrų suvažiavimas „Dzūkijos vaikų vasara-2“. 
Plačiau »
2014-09-08
10-tąjį kartą Katedros aikštėje šurmuliavo šventė „Tau, Vilniau!“
Rugsėjo 7 d. Sostinės dienų metu Vilniuje, Katedros aikštėje, jau dešimtąjį kartą šurmuliavo šventė „Tau, Vilniau!“ (respublikinė neįgaliųjų darbų paroda – mugė – koncertas), kurią organizavo Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, o globojo Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.
Plačiau »
2014-09-12
VšĮ „Mažoji guboja“ vykdomo projekto dalyvių viešnagė Energetikos ir technikos muziejuje
VšĮ „Mažoji guboja“ vykdomo projekto „Kūrybiniai užsiėmimai „Menas asmenims su negalia““ dalyviai, susipažinę su fotografijos teorija iš arčiau, nutarė, kad reikia artimiau susipažinti ir su pačiu fotoaparatu.
Plačiau »
2014-09-17
Dovana socialinio darbuotojo dieną pasitinkant
Iki šių metų pabaigos visos Lietuvoje veikiančios socialinės globos įstaigos savo tolesnei veiklai privalo gauti licencijas. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras rugpjūčio mėnesį gavo licencijas ir vieninteliai Lietuvoje  — net penkias.
Plačiau »
2014-09-22
Alytaus neįgaliųjų dienos centro lankytojai akmenų muziejuje
Rugsėjo 19 dieną VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Neįgaliųjų dienos centro lankytojai vyko į Vaclovo Jankausko sodybą, esančią SB „Nemunas“.
Plačiau »
2014-09-24
Nevyriausybinių organizacijų projektas „Solidarumo jausmo ir pilietiškumo ugdymas ir tolerancijos skatinimas”
Nuoširdžiai džiaugiamės ir tariame AČIŪ Lazdijų rajono savivaldybei už projekto „Solidarumo jausmo ir pilietiškumo ugdymas ir tolerancijos skatinimas” finansavimą.  Minėdami bendrijos „Viltis“ Lazdijų padalinio 25 erius metus turėjome galimybę pasikviesti  LSKD „Guboja“ „Spalvų“ orkestrą (vad. Valerija ir Romualdas Brūzgai), Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi  kūdikių namų vaikų grupę. 
Plačiau »
2014-09-24
Kalėdinis pasiūlymas įmonėms ir organizacijoms
Mielieji, ir vėl artėja svarbiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Turbūt jau ruošiatės sveikinti kolegas, verslo partnerius, artimuosius. Siūlome Jums puikią idėją – įvairaus amžiaus neįgaliųjų menininkų sukurtus kalėdinius piešinius, kurie Jūsų dėka gali virsti sveikinimų atvirukais.
Plačiau »
2014-09-29
Neįgaliųjų kūrėjų paroda Tomo Zano bibliotekoje
2014  m. rugsėjo 29 d. tradicinė kilnojamoji paroda ,,Žaidžiu spalvomis“ atverė duris Tomo Zano bibliotekoje, kad džiugintų bibliotekos lankytojų akis.
Plačiau »
2014-09-30
Socialinio darbuotojo dienos minėjimas Alytaus miesto teatre
Rugsėjo 29 d. Alytaus miesto teatre vyko Socialinio darbuotojo dienos minėjimas. Profesinės šventės proga socialiniams darbuotojams šiltus žodžius skyrė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė: „Atjauta ir parama jos stokojančiam, galimybė padėti neįgaliems – tai bruožai, parodantys visuomenės brandumo, jos stiprumo ir gebėjimo dalintis lygį. 
Plačiau »