Naujienų archyvas

2015-09-07
Šventė „Tau, Vilniau!“ 11-ąjį kartą sudrebino sostinę
Rugsėjo 6 d., jau 11-ąjį kartą Vilniuje, Katedros aikštėje, „Sostinės dienų“ metu šurmuliavo šventė „Tau, Vilniau!“.  Plačiau »
2015-09-09
Socialinė akcija „Mes norime būti reikalingais“
Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ daugiau kaip 20 metų nuoširdžiai bendrauja ir bendradarbiauja su Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“.  Plačiau »
2015-09-14
Kilnojamoji paroda „Pasaulį kuriu“ Vievio kultūros centre
Smagu, kad jau tradicinė LSKD „Guboja“ neįgaliųjų kūrėjų paroda keliauja ne tik po jau tradicinėmis tapusias įstaigas, bet ir kas kartą randa vis naujų draugų. Plačiau »
2015-09-18
Komercinis pasiūlymas įmonėms ir organizacijoms
Mielieji, ir vėl artėja svarbiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Turbūt jau ruošiatės sveikinti kolegas, verslo partnerius, artimuosius.
Plačiau »
2015-09-24
Lietuvoje siekiama gerinti žmonių su sunkia negalia integravimą į visuomenę
Įvairių organizacijų periodiškai atliekami tyrimai rodo vis palankesnį visuomenės bei potencialių darbdavių požiūrį į psichikos ar sunkią fizinę negalią turinčių žmonių integarvimą į visuomenę ir darbo rinką. Plačiau »
2015-09-30
Kelionę po Lietuvą pradėjo socialinė-meninė akcija „Sugriaukime sienas!“
Rugsėjo 29-ąją galima drąsiai žymėti svarbių įvykių kalendoriuje. Šią dieną garsiai ir įsimintinai buvo paskelbtas keliaujančios socialinės-meninės akcijos „Sugriaukime sienas!“ startas. Plačiau »