Naujienų archyvas

2016-05-02
Gubojiečių išvyka į DRAUGADIENĮ Palangoje
Šis savaitgalis buvo įsimintinas Joniškio ir Klaipėdos miesto neįgaliesiems, dalyvaujantiems Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ veikloje. 40 neįgaliųjų žmonių ir juos lydinčių šeimos narių dalyvavo „Draugadienyje“, kuris vyko naujoje Palangos koncertų salėje. 

Plačiau »
2016-05-12
Šeimos šventė Alytuje
Šiltą saulėtą gegužės 11 d. popietę į Alytaus miesto socialinių paslaugų Neįgaliųjų dienos centrą rinkosi neįgaliųjų tėvai, globėjai ir kiti šeimų artimieji.
Plačiau »
2016-05-17
Kilnojamoji paroda „Aš“ Šiaulių universiteto bibliotekoje
2016 m. gegužės 17 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje duris atvėrė jau tradicine tapusi ir visų laukiama LSKD „Guboja“ neįgaliųjų kūrėjų paroda, šiemet pavadinta labai paprastai –  „Aš“. Plačiau »
2016-05-18
Pavasarinė sporto šventė su partneriais
Gegužės 17 dieną Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Kupiškio skyriaus  nariai buvo pakviesti socialinių partnerių - Kupiškio verslo ir technologijų mokyklos administracijos į pavasario šventę.
Plačiau »
2016-05-27
LSKD „Guboja“ aktyvo mokymai
Visi gerai žino, kad vienas svarbių sėkmingos nevyriausybinės organizacijos veiklos aspektų – teisinga viešoji komunikacija, sugebėjimas tinkamai atstovauti savo organizaciją.
Plačiau »