Naujienų archyvas

2018-05-16
IV Respublikinis konkursas-festivalis "Perliukai" atkeliavo į sostinę
2018 m. gegužės 14-ąją Nacionalinės dailės galerijos konferencijų salėje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) kelionę po šalies regionus užbaigė Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ organizuojamas IV respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“. 
Plačiau »
2018-05-16
SVARSTYTOS PROFESINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ ORGANIZAVIMO IR TEIKIMO PERSPEKTYVOS
Profesinės reabilitacijos paslaugos Lietuvoje neįgaliesiems teikiamos jau dvylika metų. Įgyvendinant profesinės reabilitacijos programą siekiama atkurti neįgalaus asmens darbingumą, profesinę kompetenciją bei pajėgumą dalyvauti darbo rinkoje ir sugrįžti į visavertį gyvenimą.
Plačiau »
2018-05-23
Birštone vasarą – gera kiekvienam!
Nepakartojami gamtiniai ištekliai ir išskirtinis vietovės kraštovaizdis nuo seno vilioja poilsiautojus apsilankyti Birštone ir jo apylinkėse. 
Plačiau »
2018-05-23
Sportas veža
Gegužės 22 d. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų Neįgaliųjų dienos centre vyko jau tradicine tapusi sporto šventė – ,,Sportas ,,veža““. Plačiau »
2018-05-30
Brangiausia yra žmogus
Jeigu reikėtų neoficialiai įvardinti VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro viziją, tai galėtume parašyti: „Brangiausia, kas yra įstaigoje, tai - žmogus: darbuotojas, lankytojas.Tegul jam čia bus gera dirbti, lankytis“. Ir dar – mes norime draugauti, tapti miesto, mikrorajono dalimi, dalintis gerais darbais ir paprašyti pagalbos, kai kas nors nepasiseka.
Plačiau »